I ETAP KONKURSU NA NAJEM OŚRODKA „ZIELONY DÓŁ” ROZPOCZĘTY
2013-08-30
30 sierpnia 2013 roku o godz. 11.30 zakończono przyjmowanie aplikacji w ramach Konkursu na najem obiektów Ośrodka Recepcyjnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie położonego przy ul. Zielony Dół 4.

O godz. 12.00 rozpoczęła się jawna część pierwszego etapu Konkursu. Komisja Konkursowa przy udziale przedstawicieli organizacji pożytku publicznego przystąpiła do otwarcia złożonych aplikacji. Do kolejnej części Konkursu zostały zakwalifikowane wszystkie złożone oferty.

I etap Konkursu zostanie zakończony po części niejawnej wskazaniem przez Komisję Konkursową ofert, które przejdą do etapu drugiego. Lista zostanie podana do publicznej wiadomości.

Etap drugi wyłoni organizację pożytku publicznego, która będzie prowadziła w Ośrodku działalność społecznie pożyteczną. Wówczas zostaną ustalone również warunki finansowe umowy. O rezultatach etapu drugiego będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy, że przebieg Konkursu został określony w Regulaminie Konkursu na najem na czas nieoznaczony zespołu obiektów Ośrodka Recepcyjnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie położonego przy ul. Zielony Dół 4 w celu prowadzenia w przedmiocie najmu działalności społecznie użytecznej.

Regulamin Konkursu na najem na czas nieoznaczony zespołu obiektów Ośrodka Recepcyjnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie położonego przy ul. Zielony Dół 4 w celu prowadzenia w przedmiocie najmu działalności społecznie użytecznej
zielony dół A
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj