KONKURS NA ZIELONY DÓŁ OGŁOSZONY
2013-07-31
Jerzy Miller, wojewoda małopolski 25 lipca ogłosił rozpoczęcie konkursu na najem zespołu obiektów Ośrodka Zielony Dół w Krakowie. Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie mają czas na składanie ofert do 30 sierpnia 2013 roku.

Podczas konferencji prasowej poświęconej ogłoszeniu konkursu Jerzy Miller zapewnił, że wszczęte postępowanie skierowane jest do podmiotów posiadających ustawowy status Organizacji Pożytku Publicznego. Uczestnicy konkursu powinni prowadzić swoją działalność statutową na terenie województwa małopolskiego w zakresie jednego z następujących zadań:

- pomocy społecznej,

- ochrony i promocji zdrowia,

- nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania,

- działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem.

Ośrodek ma pełnić funkcję pożyteczną społecznie - podkreślił wojewoda. - Dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie oferty, których celem jest pomoc potrzebującym.

Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie mają czas do 30 sierpnia 2013 roku na składanie ofert.

Regulamin Konkursu na najem na czas nieoznaczony zespołu obiektów Ośrodka Recepcyjnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie położonego przy ul. Zielony Dół 4 w celu prowadzenia w przedmiocie najmu działalności społecznie użytecznej.

Ogłoszenie o konkursie na oddanie w najem nieruchomości Skarbu Państwa pozostającej w trwałym zarządzie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

Projekt umowy najmu
konferencja zielony dół
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj