VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
2016-10-10
Katowice stały się dziś forum dyskusji o małej i średniej przedsiębiorczości. Wzięli w niej udział przedstawiciele rządu, samorządu, nauki i biznesu. Był wśród nich wojewoda małopolski Józef Pilch oraz delegacja Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Kongres potrwa do 12 października.

Odwołując się do – opracowanej przez polski rząd – „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”, wojewoda Józef Pilch podkreślił:
-Potrzebujemy rozwoju innowacyjnych firm i inwestycji. Potrzebujemy małych i średnich przedsiębiorstw niebojących się wyzwań. Potrzebuje ich województwo małopolskie i cała Polska, aby mogły się równomiernie się rozwijać.

-Zacznijmy zatem rozmowy o tym, co będzie najlepsze dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – tak ważnej dziedziny także polskiej gospodarki. Dialog przedstawicieli rządu, samorządu, nauki i biznesu to wyjątkowa szansa, aby spotkały się różne punkty widzenia. To więcej niż okazja do wymiany poglądów i doświadczeń. W tym gronie możemy się nie tylko lepiej poznać, ale także zbudować partnerstwo, a ono niejednokrotnie okazuje się wyjątkowo wartościowym kapitałem – powitał uczestników Kongresu wojewoda Józef Pilch.
vi_kongres_katowice011vi_kongres_katowice012vi_kongres_katowice013vi_kongres_katowice014vi_kongres_katowice010vi_kongres_katowice009vi_kongres_katowice008vi_kongres_katowice007vi_kongres_katowice006vi_kongres_katowice005vi_kongres_katowice004vi_kongres_katowice003vi_kongres_katowice002vi_kongres_katowice001
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj