Uroczystość przekazania obowiązków Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie
2016-09-30
Przekazanie obowiązków Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego to szczególne wydarzenie. Pokazuje ono, jak ważne jest w wojsku kontynuowanie tradycji, dbanie o ciągłość zadań i konsekwentne realizowanie misji. W uroczystości, która odbyła się w siedzibie Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie, wziął udział wojewoda małopolski Józef Pilch.

Wojewoda podziękował dotychczasowemu Szefowi – pułkownikowi Januszowi Kurzynie – za lata współpracy i pełne zaangażowania oraz profesjonalizmu wywiązywanie się z obowiązków Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie.

–Z uznaniem myślę o wszystkich przedsięwzięciach, które mieliśmy okazję wspólnie realizować. Ogólnopolskie Dni NATO w Krakowie, szereg uroczystości państwowych czy Światowe Dni Młodzieży pokazały, jak współpraca ta była cenna i owocna – powiedział Józef Pilch, życząc jednocześnie następcy pułkownika Janusza Kurzyny, aby wypełnianie obowiązków Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie dawało mu poczucie dumy i satysfakcji oraz zaowocowało licznymi osiągnięciami.
wp_przekazanie_ob001wp_przekazanie_ob002wp_przekazanie_ob003wp_przekazanie_ob004wp_przekazanie_ob005wp_przekazanie_ob006wp_przekazanie_ob007wp_przekazanie_ob008wp_przekazanie_ob009
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj