Podsumowujemy Światowe Dni Młodzieży
2016-08-31
Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 przeszły już do historii. Możemy powiedzieć, że byliśmy świadkami jednego z najpiękniejszych wydarzeń ostatnich lat. Józef Pilch, wojewoda małopolski, wziął udział w Sesji Rady Miasta Krakowa oraz w Sesji Starostwa Powiatowego w Krakowie, podczas których podsumował Światowe Dni Młodzieży.

Spotkanie z prezydentem Krakowa, przedstawicielami starostwa krakowskiego, przewodniczącymi rad, krakowskimi i powiatowymi radnymi było okazją do licznych podziękowań za okazaną pomoc i współpracę w organizacji i realizacji lipcowego spotkania Papieża Franciszka z młodzieżą.

Podczas obu sesji wojewoda małopolski przedstawił też dane statystyczne dotyczące Światowych Dni Młodzieży - Niewątpliwie nasze państwo zdało egzamin. Drużyna, którą miałem zaszczyt współtworzyć z Państwem, wywiązała się wzorowo ze swoich zadań - podsumował Józef Pilch.
umk_podziekowania02umk_podziekowania01umk_podziekowania03umk_podziekowania04umk_podziekowania05sejmik_podziekowania001sejmik_podziekowania002sejmik_podziekowania003sejmik_podziekowania004sejmik_podziekowania005sejmik_podziekowania006
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj