OTWARCIE BIURA BPCC
2008-09-21
W piątek (19 września) Jerzy Miller, Wojewoda Małopolski wziął udział w uroczystym otwarciu biura Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w Krakowie (BPCC). Krakowskie biuro BPCC będzie prowadziło w Małopolsce działalność na rzecz polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej.

Biuro BPCC, które mieści się przy ul. Bogusławskiego 7/4 w Krakowie, otworzył Ric Todd, Ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Obchodom towarzyszyło spotkanie "Krakow Malopolska Foregin Investment Day", w którym udział wziął Jerzy Miller, Wojewoda Małopolski.

Uczestnicy spotkania dyskutowali o szansach rozwoju Małopolski i rozwoju przedsiębiorczości w województwie. Zastanawiali się jak wykorzystać atuty i słabe punkty miasta i regionu do promocji pracy i rozwoju gospodarczego. Ponadto zastanowili się czy Małopolska i Kraków są miejscami atrakcyjnymi dla międzynarodowego biznesu.

Po południu odbyła się debata z władzami miasta i regionu odpowiedzialnymi za relacje inwestorskie „BPCC Krakow Malopolska Inwestors Round Table”.


BPCC działa w Polsce od 1992 roku. Jest pozarządową organizacją, której głównym celem jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju polsko-brytyjskich kontaktów gospodarczych. BPCC posiada oddziały w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii.
logo- Brytyjsko-Polska Izba Handlowa
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj