ZWYCIĘŻAĆ MIMO WSZYSTKO
2008-06-16
14 czerwca (w sobotę) Jerzy Miller, Wojewoda Małopolski uczestniczył w otwarciu V Ogólnopolskiego Spotkania Integracyjnego „Zwyciężać mimo wszystko”.

Uroczystości odbyły się w sobotę na Rynku Głównym w Krakowie. Poprzedziła je konferencja naukowa „Prawdziwe zwycięstwa człowieka” zorganizowana w Teatrze Starym. Na Rynku Głównym odbył się finał 4. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, a następnie przegląd teatralny, w trakcie którego wystąpili laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Albertiania 2008.

W niedzielę (15 czerwca), na Rynku Głównym odbyła się druga część V Ogólnopolskiego Spotkania Integracyjnego. Reprezentanci Polski siatkarzy niepełnosprawnych rozegrali mecz siatkówki z drużyną gwiazd. Następnie w Bazylice Mariackiej odprawiona została msza św. w intencji osób chorych i niepełnosprawnych. Finałowy koncert „Miłość mimo wszystko” z udziałem gwiazd polskiej estrady odbył się o godz. 21:00.

Ponadto w sobotę i niedzielę od 10:00 do 20:00 na Plantach przy Pałacu Sztuki w Krakowie trwał kiermasz prac plastycznych, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „ Mimo Wszystko”.
Rynek Główny
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj