BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI
2008-04-20
    Bezpieczeństwo informacji oraz zarządzanie kryzysowe będą głównymi tematami V Konferencji z cyklu „Wolność i bezpieczeństwo”, w której udział weźmie Jerzy Miller, Wojewoda Małopolski.

Konferencja organizowana przez redakcję Tygodnika Menedżerów i Informatyków Computerworld odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia br. w Kopalni Soli w Wieliczce.

Udział w konferencji zapowiedzieli m. in.: Antoni Podolski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ryszard Ścigała, Prezydent Miasta Tarnowa, Johan Kihl, generał broni w stanie spoczynku, były szef sztabu Szwedzkich Sił Zbrojnych.

Program konferencji zakłada cykl wykładów dotyczących m. in.: relacji międzyludzkich w procesie wymiany informacji, łączności specjalnej oraz bezpieczeństwa informacji w sektorze publicznym, zarządzania kryzysowego w czasie kataklizmów.

Uczestnicy konferencji będą mogli również zaznajomić się z zagadnieniami zarządzania kryzysowego poprzez grę wojenną, symulującą zdarzenia kryzysowe. Gra stworzona została specjalnie na potrzeby konferencji.

Obrady zainauguruje wykład na temat domen bezpieczeństwa, wygłoszony przez prof. Jerzego Wolanina, kierownika Zakładu Zarządzania Kryzysowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.
V Konferecja z cyklu Wolnośc i bezpieczeństwo
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj