Nowy etap szkoły w Borku Szlacheckim
2017-10-13
W Zespole Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim został otwarty nowy budynek szkolny. W wydarzeniu uczestniczyli wojewoda małopolski Piotr Ćwik oraz władze miasta i gminy Skawina.

W związku z obchodzonym 14 października Świętem Edukacji Narodowej wojewoda Piotr Ćwik złożył wszystkim pedagogom i wychowawcom gratulacje oraz najlepsze życzenia.

- Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji rozbudowy tej placówki. Rozwój szkolnictwa w mniejszych miejscowościach jest bardzo istotny. Cieszę się, że od tego roku dzieci i młodzież mogą uczyć się w nowym budynku. Jednocześnie chciałbym życzyć wszystkim Nauczycielom, którzy jutro obchodzą swoje święto, wytrwałości i cierpliwości oraz sił w codziennej pracy! Składam serdeczne podziękowania dla Nauczycieli z Małopolski za codzienne realizowanie tej wspaniałej misji bycia Pedagogiem – mówił podczas uroczystości wojewoda małopolski.
Borek Szlachecki IBorek Szlachecki IIBorek Szlachecki IIIBorek Szlachecki IVBorek Szlachecki VBorek Szlachecki VIBorek Szlachecki VIIBorek Szlachecki VIIIBorek Szlachecki IXBorek Szlachecki X
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj