20 lat Krakowskiego Parku Technologicznego
2017-10-06
Krakowski park Technologiczny powstał w 1997 roku i stał się wyspecjalizowaną instytucją otoczenia biznesu, która w znacznym stopniu wspiera rozwój gospodarczy naszego regionu. Na uroczystej gali z okazji XX-lecia KPT był obecny m.in. wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Na ręce Zarządu KPT wojewoda złożył podziękowania dla wszystkich pracowników, którzy swoją pracą doskonale wpisują się w hasło „NonStop Future”, łącząc w ten sposób teraźniejszość z przyszłością.

- Dziękuję pracownikom Krakowskiego Parku Technologicznego za zaangażowanie w pełnieniu codziennych obowiązków. Spółka nieprzerwanie w ciągu dwudziestu już lat tak prężnego i sprawnego funkcjonowania przyczynia się w sposób szczególny zarówno do rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce, jak i do budowania dobrych relacji z polskimi i zagranicznymi inwestorami, co stało się jej nieocenionym wkładem we wzmocnienie wizerunku naszego regionu jako partnera godnego zaufania – mówił wojewoda.
XX-lecie KPT IXX-lecie KPT IIXX-lecie KPT IVXX-lecie KPT IIIXX-lecie KPT VXX-lecie KPT VIXX-lecie KPT VIIXX-lecie KPT VIII
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj