Drugi etap budowy zakopianki
2017-10-09
Premier Beata Szydło wraz z ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem odwiedzili dziś miejscowość Naprawa, gdzie zainaugurowano drugi etap budowy drogi ekspresowej S7. Na miejscu obecny był również wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

- Już niedługo będziemy mogli cieszyć się dobrym dojazdem do Zakopanego. Jest to symboliczna droga - znana każdemu Polakowi – mówiła szefowa rządu.

Premier zaznaczyła, że budowa zakopianki jest obecnie jedną z najważniejszych inwestycji drogowych realizowanych przez polski rząd.

- Inwestycja ta ma na celu poprawę funkcjonowania komunikacji, ale również stanowi ogromne wyzwanie technologiczne. Realizowana jest ona konsekwentnie, co oznacza, że Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje słowa. Tak więc dotrzymywanie słowa stało się znakiem rozpoznawczym naszego rządu - mówiła Beata Szydło podczas briefingu prasowego.

Minister infrastruktury i budownictwa określił wykonane dotychczas prace mianem niezmiernie skomplikowanego przedsięwzięcia inżynieryjnego. Poinformował również, że zgodnie z zapewnieniem wykonawców nowa zakopianka powinna być gotowa na sylwestra 2020 roku.

Więcej o inwestycji
Drugi etap budowy ZakopiankiDrugi etap budowy ZakopiankiDrugi etap budowy ZakopiankiDrugi etap budowy Zakopianki
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj