Posiedzenie Zespołu ds. AIDS
2017-03-31
W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się dziś spotkanie inaugurujące pracę Zespołu ds. Realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w województwie małopolskim. Program będzie realizowany w latach 2017-2021. Spotkanie prowadził wicewojewoda małopolski Józef Gawron.

W skład Zespołu weszli przedstawiciele: Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Urzędu Miasta Krakowa, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny Oddział w Krakowie IFSMA-Poland, Stowarzyszenia Profilaktyki i Wsparcia w zakresie HIV/AIDS „Jeden Świat”, Fundacji na rzecz Różnorodności Polistrefa oraz konsultantów wojewódzkich zajmujących się chorobami zakaźnymi, diagnostyką laboratoryjną, epidemiologią oraz zdrowiem publicznym.

Celem Zespołu jest koordynacja i integracja wdrażania w Małopolsce zadań określonych w Harmonogramie realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS, poprawa współpracy poszczególnych podmiotów współodpowiedzialnych za Program w naszym województwie oraz podniesienie efektywności prowadzonych działań, jak również współpraca z Koordynatorem Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS.
Zespol-ds-aids01Zespol-ds-aids02Zespol-ds-aids03Zespol-ds-aids04
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj