Wizyta szefów misji dyplomatycznych
2017-03-18
Do Małopolski przyjechali szefowie misji dyplomatycznych, którzy swą służbę odbywają w naszym kraju. Wśród ponad trzydziestu delegacji znaleźli się przedstawiciele Filipin, Indii, Kanady czy Wenezueli. Wycieczka po Dolinie Chochołowskiej oraz przysmaki kuchni regionalnej z pewnością na długo pozostaną w ich wspomnieniach!

Witając gości, wojewoda małopolski Józef Pilch podkreślił, jak wiele do zaoferowania ma nasz region – zarówno pod względem turystycznym, kulturalnym, jak i gospodarczym.

- Muszę Państwa na początku ostrzec: Małopolska jest jak magnes – przyciąga i nie pozwala o sobie zapomnieć. Im lepiej się ją poznaje, tym bardziej nabiera się pewności, że jeszcze wiele miejsc zostało do odkrycia. I dlatego, każdy, kto tu przejeżdża, chce niebawem wrócić. Chce poznać smaki, które można spotkać tylko tutaj. Chce zobaczyć krajobrazy, które za każdym razem są inne. Dlatego chciałbym Państwa serdecznie zachęcić, abyśmy się lepiej poznali! Mamy sobie z pewnością wiele do zaoferowania! Będzie mi niezmiernie miło gościć Państwa ponownie – powiedział Józef Pilch.

Materiał w Kronice TVP Kraków (4:33)
Zakopane-amb-01Zakopane-amb-02Zakopane-amb-03Zakopane-amb-04Zakopane-amb-05Zakopane-amb-06Zakopane-amb-07Zakopane-amb-08Zakopane-amb-09Zakopane-amb-010
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj