Gratulujemy laureatom certyfikatu „Bezpieczny Pasażer”
2017-02-25
Wojewoda małopolski Józef Pilch wziął udział w uroczystej gali, podczas której jako jeden z przedstawicieli kapituły konkursu, wręczał przewoźnikom certyfikaty "Bezpieczny Pasażer".

- Odpowiedzialni przewoźnicy to ci przewoźnicy, którzy kierują się w swojej działalności troską o Małopolan - korzystających z usług transportowych - powiedział wojewoda Józef Pilch. - Ponieważ transport publiczny jest również tą sferą, gdzie mieszkańcy regionu mogą być narażeni na sytuacje zagrażające ich zdrowiu bądź nawet życiu. Musimy pamiętać, że bezpieczeństwo w podróży wiąże się nieodłącznie ze świadczeniem usług o odpowiednim standardzie.

Jak podkreśla organizator, Małopolskie Dworce Autobusowe S.A., "akcja „Bezpieczny Pasażer" spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród podróżujących jak i przewoźników, co zaowocowało powstaniem inicjatywy mającej na celu wyróżnienie wszystkich tych firm przewozowych, które świadczą usługi transportowe na najwyższym poziomie dbając w sposób szczególny o bezpieczeństwo swoich pasażerów w trakcie całej podróży".

Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem honorowym wojewody małopolskiego.
bezpieczny_pasazer005bezpieczny_pasazer001bezpieczny_pasazer002bezpieczny_pasazer003bezpieczny_pasazer004bezpieczny_pasazer006
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj