To był nasz wspólny sukces!
2017-02-28
Wojewoda małopolski Józef Pilch podziękował dziś komendantom, dyrektorom, funkcjonariuszom oraz pracownikom Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego oraz Muzeum Ratownictwa w Krakowie za ich współudział i wkład w obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112.

- Serdecznie dziękuję za państwa pracę, nie tylko z okazji święta 11 lutego, ale przede wszystkim na co dzień – powiedział Józef Pilch. – Dzięki wam poprawia się świadomość i wiedza Małopolan na temat bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

Podczas uroczystości wojewoda Józef Pilch wręczył także podziękowania:

- Obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112 są naszym wspólnym sukcesem, który został osiągnięty dzięki pełnemu zaangażowaniu, poświęceniu oraz profesjonalizmowi. Byli Państwo najlepszymi nauczycielami dla naszych gości – czytamy w podziękowaniu od wojewody małopolskiego.

Relacja z Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112
woj_podziekowania008woj_podziekowania001woj_podziekowania003woj_podziekowania004woj_podziekowania005woj_podziekowania006woj_podziekowania007
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj