Święto Służby Celnej
2016-09-19
Niewątpliwie praca w Służbie Celnej jest niezwykle wymagająca. Aby ją wykonywać, potrzebne są określone predyspozycje – nie tylko wiedza, którą zresztą trzeba stale aktualizować, ale także szereg praktycznych umiejętności i cech charakteru. W Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbyły się uroczyste obchody Święta Służby Celnej.

Podczas uroczystości najbardziej zasłużeni funkcjonariusze i pracownicy Służby Celnej otrzymali z rąk wicewojewody małopolskiego Piotra Ćwika odznaczenia państwowe.

–Dziękuję za Waszą wytrwałość i sumienność w codziennej – niełatwej przecież – pracy. Gratuluję wszystkim, którzy dziś otrzymują odznaczenia państwowe. To Wy swą postawą dajecie przykład tego, czym jest służba dla państwa. Służba wykonywana z przekonaniem i poświęceniem.

Z okazji Waszego święta chciałbym wszystkim funkcjonariuszom celnym i pracownikom Służby Celnej życzyć, aby praca ta była dla Was źródłem dumy i dawała Wam satysfakcję z realizowania zadań o szczególnym znaczeniu. Niech święty Mateusz – Wasz patron – sprzyja Wam i strzeże Was, dodając sił, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności
– powiedział wicewojewoda Piotr Ćwik.
sl_celna009sl_celna001sl_celna002sl_celna003sl_celna004sl_celna005sl_celna006sl_celna007sl_celna008
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj