Odznaczenia dla Straży Miejskiej
2016-09-02
Przypadające dziś święto funkcjonariuszek i funkcjonariuszy połączone z jubileuszem 25-lecia istnienia Straży Miejskiej Miasta Krakowa było okazją do licznych podziękowań - za ich pracę oraz za dbanie o bezpieczeństwo miasta i mieszkańców. W uroczystościach na krakowskim Rynku wziął udział wojewoda małopolski Józef Pilch.

- Serdecznie gratuluję pięknego jubileuszu 25-lecia istnienia Straży Miejskiej Miasta Krakowa. - mówił Józef Pilch - Jestem przekonany, że przez ten czas bezpieczeństwo krakowian wzrosło, a oni sami czują się bezpiecznie w swoim mieście.

Święto Straży Miejskiej było też okazją do wręczenia Krzyży Zasługi, Medali za długoletnią służbę wynikających z wyjątkowo sumiennej i wzorowej pracy funkcjonariuszek i funkcjonariuszy oraz nadanych na wniosek wojewody małopolskiego medali za ofiarność i odwagę. Wśród odznaczonych osób znalazł się m.in. Adam Młot, Komendant Straży Miejskiej.
swieto_sm01swieto_sm02swieto_sm03swieto_sm04swieto_sm05swieto_sm06swieto_sm07swieto_sm08swieto_sm09swieto_sm10swieto_sm11swieto_sm12
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj