Kolejny odcinek Informatora regionalnego
2016-06-29
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "Informatora regionalnego" – programu emitowanego na antenie TVP3 Kraków i dostarczającego informacji o Światowych Dniach Młodzieży 2016.

W najnowszym odcinku zobaczymy, że prace przygotowawcze w Brzegach są już na końcowym etapie. Wojewoda Józef Pilch opowie m.in. o rozwiązaniach, które mają zapewnić pielgrzymom bezpieczne i sprawne przemieszczanie się, oraz o doskonałej współpracy z samorządem Wieliczki, dzięki której przygotowania przebiegają tak dobrze.

Dowiemy się również, jak postępować z pozostawionym np. na ulicy bagażem czy jak należało będzie oznakować samochód na czas Światowych Dni Młodzieży.

Uczestniczka Światowych Dni Młodzieży w Madrycie opowie też o niezwykle życzliwym przyjęciu powitalnym, jakie przygotowali dla pielgrzymów mieszkańcy miasta.

Przypominamy, że „Informator regionalny” emitowany jest w TVP3 Kraków od 4 maja 2016 r. Premierowe odcinki możemy zobaczyć w środy o godzinie 22.00 (po wieczornym wydaniu „Kroniki"), zaś powtórki – w piątki o 18.15 i w niedziele o 19.05.

Serdecznie zapraszamy do oglądania oraz do skorzystania z Dnia Otwartego ŚDM, który odbędzie się 2 lipca, a który zapowiadamy w materiale.

Informator regionalny
informator logo
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj