Kolejny odcinek Informatora regionalnego
2016-06-08
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "Informatora regionalnego" – programu emitowanego na antenie TVP3 Kraków i dostarczającego informacji o Światowych Dniach Młodzieży 2016.

Tym razem dowiemy się, jak do Światowych Dni Młodzieży przygotowany jest Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, o czym opowie wiceminister zdrowia Marek Tombarkiewicz. Szerzej kwestię zabezpieczenia medycznego podczas lipcowych wydarzeń omówi zaś wojewoda małopolski Józef Pilch.

W odcinku są również przedstawione elementy, o które w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży zostanie wzbogacony telefon informacji medycznej, a także zagadnienia związane z bezpieczeństwem pielgrzymów i zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Opowiemy też o potencjale krakowskich uczelni, który może zachęcić młodych z całego świata do studiowania właśnie w naszym mieście.

Warto posłuchać wspomnień uczestniczki Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. Gościnność, życzliwość i dobra wola mieszkańców miasta bardzo mocno zapisały się w pamięci młodych ludzi, a opowieść o tej niezwykłej otwartości gospodarzy pielgrzymi zabrali ze sobą do swojego kraju i przekazywali dalej.

Przypominamy, że „Informator regionalny” emitowany jest w TVP3 Kraków od 4 maja 2016 r. Premierowe odcinki możemy zobaczyć w środy o godzinie 22.00 (po wieczornym wydaniu „Kroniki"), zaś powtórki – w piątki o 18.15 i w niedziele o 19.05.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Informator regionalny
informator logo
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj