„Ludzi dobrej woli jest więcej”…
2016-05-31
Krakowskie Stowarzyszenie Pomocy Bezrobotnym i Osobom Pokrzywdzonym przez Los potwierdza te słowa, pomagając m.in. dzieciom i najuboższym rodzinom. Wszystko zgodnie z mottem, które określa jego misję: „Jeden drugiego brzemiona noście”. Dziś Stowarzyszenie obchodziło piękny jubileusz 10-lecia działalności.

Uroczyste obchody były okazją do spotkania nie tylko twórców i działaczy, ale także przyjaciół Stowarzyszenia, którzy od lat wspierają jego pracę . W tym gronie znaleźli się m.in. wojewoda małopolski Józef Pilch oraz rodzice prezydenta Andrzeja Dudy – Janina Milewska-Duda i Jan Tadeusz Duda. Działalność Stowarzyszenia wspiera również dyrektor generalny Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego Paweł Mucha.

Swych wiernych przyjaciół Stowarzyszenie uhonorowało dziś statuetką „Filantrop 10-lecia”. Odbierając ją, wojewoda powiedział: „Jestem przekonany, że zawsze warto pomagać i dzielić się z potrzebującymi”.
SPBIOPPL ISPBIOPPL IISPBIOPPL IIISPBIOPPL IVSPBIOPPL VSPBIOPPL VISPBIOPPL VIISPBIOPPL VIIISPBIOPPL IXSPBIOPPL XSPBIOPPL XI
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj