Plan jest dobry
2016-05-20
Wojewoda Józef Pilch oraz wicewojewoda Piotr Ćwik spotkali się dzisiaj z przedstawicielami mediów. Briefing był też okazją do zaprezentowania naszego nowego rzecznika prasowego, Krzysztofa Marcinkiewicza.

„Plan jest bardzo obszerny, analizują go służby, ale już otrzymujemy sygnały, że jest dobry” – mówił Józef Pilch o raporcie dotyczącym zabezpieczenia Światowych Dni Młodzieży.

Wojewoda podkreślił ponadto, że zawsze bardzo chętnie spotyka się z mediami i jest do dyspozycji prasy. Żałuje tylko, że nie zawsze ma dla dziennikarzy tyle czasu, ile by chciał. „Zdecydowałem, że będę odwiedzał całe województwo, że będę wojewodą wędrującym. W tym planie konsekwentnie wspierają mnie wicewojewodowie. Inaczej nie przekonamy się, co naprawdę jest ważne dla Małopolski. To jednak zajmuje dużo czasu. Możecie jednak być pewni, że z przyjemnością rozmawiamy i spotykamy się z mediami” – podkreślał wojewoda.

Józef Pilch dodał również, że niebawem odbędzie się duża konferencja prasowa, na której w szerszym gronie omówione zostaną ustalenia planu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas Światowych Dni Młodzieży.
briefing (1)briefing (2)briefing (3)briefing (4)briefing (5)briefing (6)briefing (7)briefing (8)
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj