500busem w trasę po Małopolsce
2016-04-01
Właśnie ruszył program "Rodzina 500 plus"! Wielokrotnie już była mowa o tym, że polskiej rodzinie potrzebne jest wsparcie, że trzeba przywrócić jej należne miejsce. Przechodzimy od słów do konkretów. Od dziś – od 1 kwietnia – program „Rodzina 500 plus” jest już faktem. Zapraszamy do składania wniosków!

Aby na bieżąco odpowiadać na wszelkie pytania i ułatwić dostęp do wniosków, będziemy jeździć po Małopolsce 500busem. Pierwszym miastem, w którym pojawił się samochód, była Skawina. W spotkaniu z mieszkańcami uczestniczyli wojewoda Józef Pilch oraz wicewojewodowie Józef Gawron i Piotr Ćwik.

Wojewoda Józef Pilch zadeklarował po raz kolejny, że Małopolski Urząd Wojewódzki dołoży wszelkich starań, aby informacja dotarła do wszystkich zainteresowanych, a z programu skorzystały wszystkie małopolskie rodziny. Z kolei wicewojewoda Piotr Ćwik zauważył, że logo programu nieprzypadkowo zawiera parasol. „Chodziło o to, by polskie rodziny czuły, że mają taki parasol ochronny nad sobą: opiekę i wsparcie ze strony państwa” – powiedział wicewojewoda.

Więcej zdjęć
start 500 plus 1start 500 plus 2start 500 plus 3
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj