Wręczono tytuły Lidera Bezpieczeństwa Sanitarnego
2015-10-21
W środę, 21 października po raz drugi wręczone zostały wyróżnienia „Lider Bezpieczeństwa Sanitarnego” dla najlepszych obiektów usługowych w Małopolsce. W ramach projektu, którego celem jest wspólne działanie na rzecz poprawy stanu sanitarnego basenów, zakładów żywienia zbiorowego oraz obiektów świadczących usługi noclegowe w województwie małopolskim, tytuły otrzymało 18 podmiotów.

W uroczystości udział wzięli Jerzy Miller, wojewoda małopolski, Jarosław Foremny, zastępca Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, Marek Piwowarczyk, przewodniczący kapituły nagrody, wiceprezes zarządu Business Centre Club, a także przedstawiciele organizacji, które zrzeszają przedsiębiorców uczestniczących w projekcie oraz przedstawiciele wyróżnionych restauracji, hoteli i basenów.

Tytuł „Lider Bezpieczeństwa Sanitarnego” to ocena przyznawana przez Kapitułę Projektu (wybraną spośród członków Organizatora) na podstawie kontroli przeprowadzonej przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Ocena podmiotu odbywa się zgodnie z określoną i przyjętą procedurą, określającą kryteria dla wszystkich uczestników. Dowodem na otrzymanie pozytywnej oceny jest przyznanie przez Organizatora symbolu kryształu. Informacja o otrzymaniu oceny pozytywnej podawana jest do publicznej wiadomości wszystkim zainteresowanym za pośrednictwem strony www.bezpieczenstwosanitarne.pl.
Lider_DSC_6320
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj