OBEJRZYJ MECZE W STREFIE FUN KRAKÓW
2012-06-08
Do 1 lipca na Błoniach w Krakowie otwarta jest strefa Fun Kraków. Wstęp do strefy jest bezpłatny. Ci, którzy chcą mieć zagwarantowane dodatkowo miejsce siedzące oraz otrzymać podczas meczu napoje i posiłek, mogą kupić bilety VIP i SUPER VIP.

W Fun Kraków na dużym ekranie oglądać będzie można wszystkie rozgrywane w ramach mistrzostw mecze. Najwięksi fani piłki nożnej będą mogli oglądać zmagania swoich faworytów ze specjalnej trybuny VIP.

Bilety VIP i SUPER VIP można kupić w trzech punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) i w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Kosztują 30 i 60 zł.

Osoby wchodzące do strefy będą sprawdzane pod kątem wnoszenia niebezpiecznych przedmiotów i oznaczeń klubowych.

W strefie organizowane będą różne atrakcje związane z krajami, z których pochodzą drużyny, mające w Krakowie swoje centra treningowe, czyli z Anglią, Holandią i Włochami. W ramach strefy rozrywki przewidziano organizację rozgrywek piłkarskich na specjalnie przygotowanych boiskach, konkursy na siłę i celność kopnięcia piłki, podbijanie/żonglowanie piłki, quizy z wiedzy o piłce i mistrzostwach UEFA EURO 2012TM piłkarskie kalambury, rywalizację o tytuł najlepszego komentatora sportowego, atrakcje dla najmłodszych (specjalny kącik) etc.

Więcej informacji na stronie: www.krakow.pl

Wchodząc na teren strefy kibica powinniśmy mieć przy sobie dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja studencka, uczniowska. Dla bezpieczeństwa imprezy możemy bowiem zostać wylegitymowani przez uprawnione do tego służby.

Do strefy kibica nie można wnosić przedmiotów mogących stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia innych osób. Należą do nich: broń lub inne niebezpieczne przedmioty, wyroby pirotechniczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe.
sport stadion boisko piłka lekkoatletyka
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj