ZAPROŚ EUROPĘ DO MAŁOPOLSKI – NAGRODY WRĘCZONE
2011-06-20
Przemysław Jamrozowicz z Młodowa oraz uczniowie Zespołu Szkół w Chełmcu to zwycięzcy konkursu „Zaproś Europę do Małopolski” zorganizowanego przez Stanisława Kracika, wojewodę małopolskiego. W poniedziałek, 20 czerwca Andrzej Harężlak, wicewojewoda małopolski oraz Róża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego wręczyli nagrody laureatom.

50 prac: fotografii i filmów nadesłali mieszkańcy Małopolski na konkurs „Zaproś Europę do Małopolski”. – Cieszę się, że konkurs wzbudził tak duże zainteresowanie. Nadesłane prace świadczą o tym, że nasza młodzież jest zdolna i kreatywna – powiedział Andrzej Harężlak, wicewojewoda małopolski.Zapraszamy Europę do Małopolski ale nie zapominajmy, że jesteśmy także częścią tej Europy – podkreśliła Róża Thun. – Cieszy mnie, że zwycięzcy w obu kategoriach pochodzą z rejonu nowosądeckiego, bo to mniej znany w Europie zakątek Małopolski, a z całą pewnością warto go zobaczyć.

I miejsce w kategorii indywidualnej - i wyjazd do Brukseli zdobył Przemysław Jamrozowicz z Młodowa. I miejsce w kategorii grupowej (nagrodą jest kamera) zajęli uczniowie Zespołu Szkół w Chełmcu: Patryk Jurczak, Beata Król, Magdalena Turska, Maria Paperz, Zuzanna Paperz, Sylwia Jurczak, Miłosz Kulig.

Nagrody ufundowali Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Róża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Zwycięskie prace:

Film – kategoria indywidualna

Film – kategoria grupowa
konkurs Harezlak
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj