Wielkanocne spotkanie z pracownikami Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
2024-03-28

Święta Wielkanocne to czas rodzinnego ciepła i miłości. W takiej atmosferze odbyło się spotkanie w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar, I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger, II wicewojewoda małopolski Ryszard Śmiałek oraz dyrektor generalna MUW w Krakowie Lucyna Gajda złożyli życzenia dyrektorom, kierownikom i pracownikom MUW. Błogosławieństwa udzielił zebranym ksiądz prałat Grzegorz Szewczyk, emerytowany proboszcz parafii św. Floriana w Krakowie.

– Radosnych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, przynoszących niegasnącą nadzieję, która rodzi wiarę w lepsze jutro, umacniających przywiązanie do wartości, które nas jednoczą, inspirujących do odkrywania dobra, które drzemie w każdym człowieku – mówi wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

– Święta to czas spędzany w gronie najbliższych, pełen ciepła, spokoju i radości; czas przypominający o istocie dobra, które jest w każdym człowieku. Życzę Państwu, żeby nadchodzące Święta takie właśnie były – mówi I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger.

– W tym pięknym czasie Wielkanocy życzę Wam radości, nadziei i spokoju. Niech te Święta przyniosą do Waszych domów uśmiech i miłość – mówi II wicewojewoda małopolski Ryszard Śmiałek.

– Spotkania takie jak to dają możliwość podziękowania wszystkim pracownikom Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie za ciężką pracę. Dziękuję Wam za sumienność oraz pełen profesjonalizm. Życzę odpoczynku i wszelkiej pomyślności – mówi dyrektor generalna MUW Lucyna Gajda.

WhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.02 PMWhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.01 PMWhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.00 PMWhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.09 PM WhatsApp Image 2024-03-28 at 1.38.09 PM
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj