Józef Leśniak I Wicewojewodą Małopolskim
2020-11-26

Premier Mateusz Morawiecki na wniosek Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity powołał z dniem 26 listopada 2020 roku na stanowisko I Wicewojewody Małopolskiego Józefa Leśniaka, który dotychczas pełnił funkcję drugiego zastępcy Wojewody Małopolskiego.

Zmiana podyktowana jest faktem złożenia rezygnacji przez dotychczasowego I Wicewojewodę Małopolskiego Zbigniewa Starca z dniem 26 listopada 2020 roku. Na wniosek Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity złożony do Premiera Mateusza Morawieckiego I Wicewojewoda Małopolski przestał pełnić swoją funkcję od dnia 25 listopada 2020 r.

- Za dotychczasowa pracę i zaangażowanie na rzecz województwa małopolskiego i jego mieszkańców składam wyrazy wdzięczności –  powiedział Wojewoda Łukasz Kmita.

Nowo powołany Wicewojewoda Józef Leśniak w ramach zleconych przez Wojewodę Małopolskiego obowiązków będzie pełnił funkcję I Wicewojewody.

- Powołanie mnie na I Wicewojewodę to wyraz zaufania jakim po raz kolejny obdarzył mnie Premier Mateusz Morawiecki. Jestem przekonany, że w ścisłej i owocnej współpracy z Wojewodą Łukaszem Kmitą będziemy nadal kontynuować pracę w tym ciężkim okresie dla nas wszystkich – mówi Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak.
Józef Leśniak20201127 Powołanie Leśniaka
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj