Kupuj – wspieraj – doceniaj
2019-09-13

Powstały w bliższym lub dalszym „sąsiedztwie”, wytworzono je w rodzimych gospodarstwach, przedsiębiorstwach lub manufakturach... Produkty z biało-czerwonym znakiem „Produkt polski”, bo o nich mowa, wygrywają rokrocznie liczne europejskie i światowe konkursy jakości. Czas, byśmy pokazali, jak ważną rolę pełnią na naszym rodzimym rynku. Wspólnie wzmacniajmy patriotyzm konsumencki!

Oznaczenie „Produkt polski” jest potwierdzeniem, że dany produkt został wytworzony w naszym kraju na bazie surowców pochodzących z Polski. Kupując takie produkty, wspieramy lokalnych przedsiębiorców, którzy wkładają swoje starania, zaangażowanie, siły i serce, by dostarczyć wyroby najwyższej jakości. W ten sposób dajemy też szansę na rozwój i udoskonalanie produktu. Pozwalamy lokalnym producentom podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać sprzedaż na kolejne rynki. 

Chociaż oznaczenie „Produkt polski” jest dobrowolne, aby móc z niego korzystać, konieczne jest spełnienie specjalnych wymogów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami: https://www.polskasmakuje.pl/produkt-polski/

Materiał informacyjny można także pobrać stąd.


PP_post_FB_640x960px
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj