Stół to zawsze miejsce, przy którym ludzie się spotykają…
2019-04-18

Są takie dni w roku, które skłaniają ku temu, aby się zatrzymać na chwilę. Taki wyjątkowy moment miał miejsce dzisiaj w naszym Urzędzie. Na wspólnym spotkaniu z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, przy wielkanocnym stole, spotkali się wojewoda małopolski Piotr Ćwik, wicewojewoda Zbigniew Starzec, dyrektorzy wydziałów oraz pracownicy.

- Dziękuję, że przyjęli Państwo zaproszenie do tego wspólnego spotkania przy stole wielkanocnym. Jest to okazja do podzielenia się dobrym słowem, do budowania wspólnoty. Chciałbym dzisiaj życzyć Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosły radość i ożywiły nadzieję, a ich nastrój promieniował na kolejne dni - mówił wojewoda małopolski Piotr Ćwik. 

Wojewoda podziękował także pracownikom Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie za zaangażowanie w pracę i sumienne podejmowanie wyzwań, jakie wiążą się z pracą w administracji publicznej. 

Obchodzony dzisiaj Wielki Czwartek to w Kościele rzymskokatolickim dzień ustanowienia Eucharystii i sakramentu kapłaństwa. Z tej okazji wojewoda Piotr Ćwik złożył życzenia na ręce obecnego na spotkaniu wielkanocnym w naszym Urzędzie księdza prałata Grzegorza Szewczyka, proboszcza parafii św. Floriana w Krakowie. 


wielkanoc_MUWwielkanoc_MUW3wielkanoc_MUW5wielkanoc_MUW4wielkanoc_MUW6wielkanoc_MUW7 wielkanoc_MUW7wielkanoc_MUW2wielkanoc_MUW1
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj