Doskonała praca służb podczas Pucharu Świata w Sokach Narciarskich
2019-01-21
Wojewoda małopolski Piotr Ćwik przekazuje serdeczne podziękowania wszystkim służbom, które uczestniczyły w zabezpieczeniu Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.

- Obydwie części zawodów – zarówno konkurs drużynowy, jak i indywidualny – odbyły się zgodnie z planem. Wyrażam wdzięczność wszystkim służbom za wnikliwą analizę poprzedzającą wydarzenie oraz wytężoną pracę już podczas Pucharu. Nieoceniona jest w takich sytuacjach sprawna wymiana informacji pomiędzy służbami. Dziękuję Policji oraz innym służbom, które dbały o bezpieczny dojazd kibiców do Zakopanego, ich powrót do domów, a także o bezpieczne poruszanie się po mieście, bieżące rozwiazywanie problemów i podejmowanie interwencji. Dziękuję Wojewódzkiemu Centrum Zarządzania Kryzysowego za monitorowanie przebiegu wydarzenia i zapewnianie obiegu informacji pomiędzy służbami oraz koordynowanie przygotowań. Za wzmożoną czujność podczas tych wydarzeń pragnę podziękować również operatorom numerów alarmowych. Tym wspólnym – niemałym – wysiłkiem udało się przygotować i zrealizować wspaniałe widowisko, pełne sportowych emocji i pięknych wspomnień! – podsumowuje wojewoda Piotr Ćwik.

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2019 obejrzało pierwszego dnia (zawody drużynowe) ok. 25 000 widzów na skoczni i ok. 10 000 wokół niej, zaś drugiego dnia (konkurs indywidualny) – ok. 24 000 widzów na skoczni i ok. 15 000 wokół niej.

Zdjęcia: KWP w Krakowie
policja skoki 2019 1policja skoki 2019 2policja skoki 2019 3policja skoki 2019 4policja skoki 2019 5policja skoki 2019 6
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj