Dzień Ratownictwa Medycznego
2018-10-16
Krakowskie Pogotowie Ratunkowe świętuje Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji wręczono odznaczenia i wyróżnienia dla tych, którzy w środowisku ratownictwa medycznego wykazali się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Wojewoda małopolski Piotr Ćwik uhonorował odznaczeniami zasłużonych pracowników Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę przyznane zostały postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Święto środowiska ratownictwa medycznego było również okazją do podsumowania minionego roku. Szczególne podziękowania otrzymały osoby zaangażowane w zarządzanie zespołami ratownictwa medycznego podczas wypadku komunikacyjnego na „zakopiance” w Tenczynie w czerwcu tego roku.
dni_ratownictwa_medycznego_4dni_ratownictwa_medycznego_3dni_ratownictwa_medycznego_5dni_ratownictwa_medycznego_1dni_ratownictwa_medycznego_2dni_ratownictwa_medycznego_7dni_ratownictwa_medycznego
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj