V Gala Nagród Powiatu Krakowskiego
2018-04-19
Zarząd powiatu krakowskiego przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, kulturalnej i sportowej, a starosta krakowski wyróżnił organizacje pozarządowe za ich działalność na rzecz społeczności lokalnych. W uroczystej gali wręczenia nagród wziął udział również wojewoda małopolski Piotr Ćwik. Uroczystość odbyła się w dworze w Tomaszowicach.

- Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym ich determinacji i zapału w rozwijaniu swoich talentów, a także chęci do pracy na rzecz innych. Jednocześnie życzę dalszych sukcesów i rozwijania pasji – powiedział wojewoda małopolski.

Zarząd powiatu nagrodził ośmiu sportowców za osiągnięte wyniki sportowe, a trzem przyznał wyróżnienia „Młody Talent”. W kategorii „Trener i działacz” laureatami zostało czterech trenerów. Natomiast za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury nagrody otrzymało siedem podmiotów.

W czasie uroczystej gali wręczono również nagrody dla pięciu organizacji pozarządowych wyróżniających się w pracy na rzecz społeczności lokalnej i działających na terenie powiatu krakowskiego.

GalaNagrod1GalaNagrod2GalaNagrod3
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj