Sprawy ważne dla regionu sądeckiego
2016-01-25
O planach, inwestycjach, rozwoju przedsiębiorczości oraz lokalnych problemach z przedstawicielami samorządu rozmawiał wojewoda Józef Pilch podczas wizyty na Sądecczyźnie.

Józef Pilch swoją wizytę zaczął od spotkania z kierownictwem i pracownikami Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu. Była okazja do tego, aby omówić najważniejsze kwestie związane z regionem i przyjrzeć się lokalnym problemom.

Podczas spotkania z nowosądeckimi parlamentarzystami oraz przedstawicielami: Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Karpackiego Ośrodka Wsparcia Straży Granicznej wojewoda Pilch miał okazję uczestniczyć w dyskusji na temat funkcjonowania służb.

Ważnymi tematami było przywrócenie dyspozytorni Pogotowia Ratunkowego oraz laboratorium Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu, a także budowa łącznika pomiędzy miejskim odcinkiem Obwodnicy Północnej, a Obwodnicą Zachodnią.

Wojewoda gościł też w szkole w Stróżach, w której podopieczni Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym przygotowali program artystyczny.
powiat nowosadecki 1powiat nowosadecki 2
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj