Krakowski Oddział ZUS zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”
2015-11-20
Najmniejsza grupa klientów ZUS, która jednocześnie ma z Zakładem najczęstszy kontakt to przedsiębiorcy, którzy miesięcznie składają do ZUS ponad 30 mln różnych dokumentów. Specjalnie dla nich Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje w dniach 23-27 listopada 2015 r. „Tydzień Przedsiębiorcy”.

Podczas „Tygodnia Przedsiębiorcy” poza indywidualnymi spotkaniami z eks­pertami ZUS w każdej z placówek Zakładu, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych seminariach, dotyczących m.in. rozliczania i wypłaty świadczeń, jakości danych w kontekście rozliczenia konta w ZUS czy wypłaty świadczeń krótkoterminowych.

W trakcie spotkań z przedsiębiorcami przedstawiciele Zakładu będą też szeroko informować o nowym narzędziu służącemu szybkiemu i bezbłędnemu sporządzaniu dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych - Interaktywnym Płatniku Plus. Będzie można również dowiedzieć się więcej na temat bezpłatnej usługi jaką Zakład będzie uruchamiał sukcesywnie od lutego 2016 r., tj. usłudze doradcy ds. ulg i umorzeń. Będzie także można założyć bezpłatny profil na PUE ZUS, umożliwiający m.in. otrzymywanie od stycznia 2016 r. elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA.

Już dzisiaj zapraszamy przedsiębiorców do Oddziału ZUS w Krakowie przy ul. Pędzichów 27 gdzie będą dyżurować przedstawiciele instytucji partnerskich z Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowej Inspekcji Pracy, Grodzkiego Urzędu Pracy Urzędu Miasta.
TydzienPrzedsiebiorcyZUS
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj