NOWE HORYZONTY POLSKIEJ ADMINISTRACJI – SPOTKANIE II
2014-01-14
We wtorek 14 stycznia Małopolski Urząd Wojewódzki już po raz kolejny gościł studentów gospodarki i administracji publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Było to drugie spotkanie w ramach cyklu seminariów Nowe horyzonty polskiej administracji.

Tym razem Jerzy Miller, Wojewoda Małopolski, przybliżył studentom organizację Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz omówił zadania realizowane przez poszczególne wydziały. Z kolei w drugiej części seminarium Joanna Florkiewicz-Kamieniarczyk, Dyrektor Wydziału Rewaloryzacji Zabytków Krakowa i Dziedzictwa Narodowego, zaprezentowała strukturę oraz zakres działania zarządzanej przez nią jednostki. Studenci poszerzyli w ten sposób swą wiedzę o funkcjonowaniu administracji rządowej oraz zobaczyli w praktyce, na czym polega praca Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Dzisiejsze seminarium – podobnie jak poprzednie spotkanie, które poświęcone było e-administracji – okazało się punktem wyjścia do szerszej dyskusji nad oczekiwaniami, jakie przyszli urzędnicy mają od administracji. Jak podkreślił Jerzy Miller, właśnie wymiana doświadczeń jest kluczowym elementem zdobywania wiedzy, a w rozważaniach o nowych horyzontach polskiej administracji punkt widzenia młodych ludzi ma szczególne znaczenie.

Więcej zdjęć
Nowe horyzonty
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj