e-PUNKT CZYLI O BIZNESIE W SIECI
2013-12-30
Przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości funkcjonuje Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców przybliżający przedsiębiorcom i konsumentom kwestie prawne związane z zakupami przez internet.

e-PUNKT ma za zadanie pomagać przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy coraz częściej i dynamiczniej rozwijają swoją działalność przy pomocy platform internetowych. Jak osiągnąć sukces, zwiększyć przychody i zatrudnienie wykorzystując narzędzia internetowe i nie pogubić się w gąszczu regulacji prawnych pomagają zarówno konsultanci jak i publikacje elektroniczne (e-booki), infografiki edukacyjne oraz nagrania wykładów eksperckich, które można znaleźć na stronie www.e-punkt.gov.pl

Pomocne informacje i porady przygotowano także dla konsumentów, których udział w zakupach dokonywanych za pomocą internetu systematycznie rośnie. By nie dać się oszukać, chronić własność intelektualną, bezpiecznie robić zakupy i świadomie korzystać z dobrodziejstw internetu zachęcają konsumentów liczne publikacje i porady dostępne za pomocą e-PUNKTU.
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj