SPRZĄTANIE ŚWIATA 2012
2012-09-17
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie włączył się w akcję „Sprzątanie Świata 2012”, organizowaną przez Fundację Nasza Ziemia. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Jerzy Miller, wojewoda małopolski. Współorganizatorem akcji była gmina Kłaj.

W sobotę 15 września pracownicy Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie włączyli się do akcji „Sprzątanie Świata 2012”. Towarzyszyły nam dzieci i młodzież z domów dziecka „Delta” w Kłaju i „Moja Rodzina” z Pawlikowic oraz uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Szarowie.

Sprzątanie rozpoczęło się o godz. 10.00, gdzie podzieleni na kilka grup wyruszymy na teren Puszczy Niepołomickiej położonej w gminie Kłaj. Tam wspólnie staraliśmy się posprzątać ścieżki rowerowe i tereny leśne. Ogółem zebraliśmy kilkanaście dużych worków na śmieci.

Za pomoc w organizacji imprezy szczególnie dziękujemy następującym instytucjom: Ochotniczej Straży Pożarnej z Niepołomic, Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce, Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce, Młodzieżowemu Obserwatorium Astronomicznemu w Niepołomicach, Ośrodkowi Sportu, Turystyki i Rekreacji z Niepołomicach.

sprzatanie swiata klaj dwasprzatanie swiata klaj trzysprzatanie swiata klaj jeden
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj