INNOWACJA W MAŁOPOLSCE
2009-03-19
16 marca rozpoczął się konkurs na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski „Innovator Małopolski 2009”. Organizatorem konkursu jest Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej. Honorowy patronat nad konkursem objął Jerzy Miller, wojewoda małopolski.

O tytuł Innowatora Małopolski ubiegać się mogą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają swoją siedzibę na terenie województwa małopolskiego.
Konkurs ma wyłonić przedsiębiorstwa najbardziej innowacyjne w naszym regionie. Takie, które mogą się pochwalić sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, marketingowych lub organizacyjnych.

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja takich przedsiębiorstw i wspieranie ich rozwoju.
Organizatorzy chcą również w ten sposób wskazywać pozytywne przykłady oraz zachęcać inne małopolskie firmy do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, do wprowadzania zmian wewnętrznej organizacji pracy i do podejmowania szkoleń dotyczących innowacji.

Udział w konkursie jest bezpłatny i przeznaczony dla przedsiębiorstw które mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 maja 2009 roku. Ogłoszenie wyników zaplanowano na listopad 2009 r. Szczegółówe informacje można znaleźć na stronie www.innowacje.malopolska.pl
konkurs innowator małopolski politechnika krakowska
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj