WSPARCIE DLA OBSZARÓW WIEJSKICH
2008-10-02
W czwartek (2 października) Stanisław Sorys, Wicewojewoda Małopolski wziął udział w konferencji nt. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2007-2013 w Suchej Beskidzkiej.

Spotkanie odbyło się w Sali Rycerskiej na Zamku w Suchej Beskidzkiej.

W trakcie konferencji przedstawione zostały plany inwestycyjne na terenach wiejskich, informacje na temat finansowania oraz terminów ogłaszania naborów.

Stanisław Sorys, Wicewojewoda Małopolski opowiedział o poprawie konkurencyjności sektora rolnego i leśnego, podstawowych usługach dla gospodarki ludności wiejskiej oraz rozwoju lokalnych grup społecznych LEADER.

Ponadto w czasie konferencji poruszone zsoatły tematy dotyczące m.in. wspierania rozwoju rolnictwa i leśnictwa na obszarach górskich, możliwości wsparcia przedsiębiorczości na obszarach wiejskich przez PROW.


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich jest jednym z ważniejszych programów operacyjnych, których celem jest poprawa jakości życia w obszarach wiejskich. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie „Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju” w Suchej Beskidzkiej.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW Sorys Sucha BeskidzkaProgram Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW 2007-2013
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj